M.B.  AUTOCENTRUM

Parné čistenie

Potrebujete poradiť? Pridajte sa do FB skupiny, motoristov

Chcem sa pridať do FB skupiny

Ponúkame služby kvalitného ručného umývania interiérov a exteriérov automobilov použiitím najmodernejšej profesionálnej parnej technológie.

Pri tepovaní parou sú okrem vyčistenia interiéru odstránené aj rôzne nežiadúce pachy a alergény vďaka dezinfekčným účinkom pary. Taktiež umyjeme vnútra dverí, prahy dverí, ošetríme tesnenia, plasty, vonkajšie plasty, pneumatiky. Všetko k spokojnosti zákazníka.

Nezostanú mi po vytepovaní sedačky mokré ?

My tepujeme čalúnenie parou, nejedná sa o hĺbkové premočenie vodou, po ktorom sú sedadlá mokré a je potrebné aby schli aj niekoľko dní ako sa stáva pri tepovaní klasickými tepovaniami. Nestane sa, že by ste mali z auta bazén a prípadne vám auto zatuchlo. Sedačky, poťahy, podlaha či tapacíry vytepované parou sú po čistení mierne vlhké a doba vyschnutia závisí od aktuálnej teploty a vlhkosti prostredia. V lete interiér vyschne po cca 30min, v zásade je po ukončení tepovania za cca 2hod práce suchý. V chladnejšom období sa doba schnutia pohybuje v rozmedzí cca 1-3 hodiny.

Využite 15-minútovú nezáväznú konzultáciu zdarma!

Nie je Vám niečo jasné ohľadne servisu, alebo by ste sa chceli len spýtať na Váš problém, naváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme 😉

Kontaktovať autoservis